İLAÇLAMA

Kokulu Sıvı İlaçlama

Kokulu sıvı ilaçlama özellikle ölmesi zor olan akrep, hamam böceği, tahta kurusu, pire gibi haşereler için kesin çözümdür. Kokulu ilaçlama uygulaması kesinlikle uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır ve kesinlikle maske kullanılmalıdır. Dikkatsizce ve bilinçsizce yapılan kokulu sıvı ilaçlama uygulamaları sonucu, ilaçlama yapan kişi ve çevresindeki canlıların hayatı ciddi tehlikeye girebilmektedir.

Kokulu sıvı ilaçlama uygulaması yapılan mekânların en az 2 saat terk edilmesi ve süre sonunda en az ortam 1 saat kadar havalandırılmalıdır. Kokulu sıvı ilaçlaması sırasında mekân içerisinde yer alan yiyecek ürünleri ve her türlü canlı mekân dışına çıkarılmalıdır.
 


Çare ilaçlama şirketimiz, Sağlık bakanlığı onaylı kokulu ilaçları ve uzman ilaçlama personeli ile Adana genelinde böcek ilaçlama hizmeti sağlayan profesyonel ilaçlama şirketidir.

Kokulu sıvı ilaçlama haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde yapılmalıdır. Kokulu ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Özellikle hamamböcekleri gibi kapsüller halinde üreyen ve her bir kapsülünde 35-40 adet yavru bulunan bir türün yılda 8-10 defa yumurtladığı ; hatta dişi hamamböceklerinin öldüklerinde bile yumurta bırakabildiği düşünüldüğünde kokulu sıvı ilaçlamanın tercih edilmesi gerekmektedir.

Kokulu ilaçlamada sonuç kısa bir zaman içerisinde alınır. İlaçlama yapılan alan kısa bir süre terk edilmelidir.İlaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunmamalıdır. İlaçlama bittikten sonra ilaçlama yapılan mekan birkaç saat havalandırılarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. 

© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri