HİZMETLERİMİZ

Örünmcek İlaçlama

Böcek ilaçlama uygulamaları içinde bazı böcekler farklı özellikte haşere ilaçları kullanılarak kontrol altına alınırlar. Bu böceklerden biride örümcektir. Örümcek ilaçlama kapalı alanlarda ulv makinesi ile kokulu yada kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılabilir.

Ancak örümcek türü zehirli olabileceği için kesinlikle kokulu ilaçlama şekli tercih edilmeli ve kısa sürede örümcek şikayeti sona erdirilmelidir. Örümcek ilaçlaması açık alan ve bahçe gibi yerlerde mekanik yöntemler ile uygulanır kalıcı böcek ilaçları ile yapılan ilaçlama daha etkili olacaktır.

Bilinen örümcekler arasında insanların en fazla çekindiği örümcek türü hiç kuşkusuz karadul örümceği olarak bilinen zehirli örümcektir. Bazı örümcekler boy ve yapı olarak daha büyüktür örümcekler karanlık ve atıl alanlarda yaşar buralarda duvar araları tavanlarda ağ örerek yaşarlar.

Zehirli örümcekler arasında tarantula örümceği,karadul örümceği,bazı siyah örümcekler,gezgin örümcek diğer adıyla muz örümceği,kahverengi örümcek ve keşiş örümcekleri diğer örümceklerden daha tehlikeli ve ölümcül yapıya sahiptirler. Ev örümcekleri içinde bazı örümcek çeşitleri zehir barındırsa da yukarıda saydığımız örümcek türleri kadar kesinlikle tehlikeli olamazlar.
© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri