Böcek ilaçlama fumigasyon ve haşere ilaçlama konularında yılların tecrübesine sahibiz. Çare böcek ilaçlama olarak sizin ve ailenizin sağlığını en iyi ilaçlama tekniklerini ve en son ilaçlama ürünlerini kulanarak koruyoruz. Ev ilaçlamalarınızda böcek ilaçlama ve diğer ilaçlama işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Ev ilaçlama ve firma ilaçlamada Adana ilaçlama firmaları arasında en iyisi Çare böcek ilaçlama firmasıdır. Ağustos ve Temmuz aylarında böcek oranlarındaki yükselmeye başlayan yoğunlaşan ilaçlama taleplerini en iyi şekilde karşıladık. İlaçlama ekiplerimizin evlerde, işyerlerinde ve birçok yerde verdiği hizmet müşterilerimiz tarafından taktirle karşılandı.
Böcek ilaçlamadaki yöntemlerimiz ile en iyi biçimde yardımcı oluyoruz. Böcek ilaçlama işlemi düzenli olarak yapılmaz ve haşerelere karşı mücadele edilmez ve özellikle yiyecek üreten imalathanelerde hastalık taşıyıcı zararlılar düzenli olarak ilaçlama yapılmadığında haşereler sağlığınızı tehtit eden en önemli mikrop taşıyıcı faktörlerdendir. İlaçlama hizmeti sayesinde hem bu canlılardan kurtulmuş oluruz hemde kendimizin çalışanlarımızın ailemizin sağlığını güvence altına alırız. Haşereler evimizin işyerimizin yaşadığımız her yerin istenmeyen canlılarıdır.
 
Haşere Türleri : Pire, hamam böceği, kalorifer böceği, fare, kene, kakalak, toz piresi, tahta kurusu, sinek, sivrisinek, tahta kurdu, gümüş böceği, kırkayak, tesbih böceği, karafatma, lağam faresi, akrep, örümcek, kuş biti, güve, çekirge, hamam böceği, yılan, tatrcık, deri böceği
 
HİZMET ALANLARI

Apartman ve Siteler

Avm ve İş Merkezleri

Sağlık Kuruluşları

Eğitim Kurumları

Atölye ve Fabrikalar

Gıda Sektörü

 
HİZMETLERİMİZ
 
 
 
© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri